התקשרו עכשיו
 
072-3215520
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
5 חוות דעת
 
 
 
 
משלוחים חינם
לכל הארץ
 
 
 
ישראנומיס מטבעות ושטרות
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת ישראנומיס מטבעות ושטרות בע״מ הוקמה בשנת 2010, ועוסקת בסחר ובייעוץ בתחום של איסוף שטרות ומטבעות שהיו בשימוש בארץ ובעולם. את החברה מנהל ישראל אשר, שאוחז ביותר מ-30 שנות עיסוק בתחום הן כאספן והן כסוחר.
 

תחומי ההתמחות שלנו

 
 
סחר בשטרות ובמטבעות
 
 
 
שירותי ייעוץ והערכה לאספנים
 
 
 
הערכת אוספים לצורכי ביטוח
 
 
 
אספקת ציוד ואוגדנים לאספנים
 
 
 
מכירת קטלוגים ומחירונים
 
 
 
 

מה אתם מקבלים?

 
אנחנו מספקים שירות ללקוחות רבים, ובדגש לאספנים שמעוניינים למצוא ציוד איכותי במחירים הוגנים, ופריטים ייחודיים ובלעדיים של השוק הישראלי, כגון: אלבומים, ציוד מגן, ספרות מקצועית, וכמובן שטרות ומטבעות נדירים.

מעבר לכך, אנחנו מספקים הערכות מחיר גם לכל מי שקיבל או מצא מטבעות ושטרות ישנים ורוצה לדעת מה שווי האוסף שלו, וגם לכל מי שמעוניין לקבל ייעוץ כיצד לסחור באוסף, וכמה לדרוש עליו.

כמו כן, אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי לעורכי דין לצורך הערכת שווי, לרוב במקרים של סכסוכים על רקע ירושה או חלוקת רכוש על רקע פרידות וכדומה. במעמד הייעוץ, נעניק לכם דוח הערכה מדויק, אמין וחתום שקביל על ידי בית המשפט וחברות הביטוח.
 
 

החזון שלנו

 
החברה, ואתר זה בפרט, הוקמו במטרה להנגיש את התחום המרתק, לכל האספנים בארץ, ולגשר על המרחק בינם לבין בתי העסק המועטים בתחום הפזורים ברחבי המדינה. כמו כן לאחרונה החברה הוציאה לאור קטלוג ומחירון שעוסקים בשטרות ובמטבעות של מדינת ישראל ואסימונים שהיו בשימוש בארץ.
 
 
 
 
 
 
 
מעוניינים לסחור או לקבל ייעוץ מקצועי בקשר לאוסף שלכם? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר: 072-3215520.